Pokaz Talentów

Każdy z nas jest inny, każdy z nas ma swój kawałek świata… I każdy z nas ma inny talent. Przedszkolaki z grupy Fioletowej fantastycznie unaoczniły słuszność powyższych tez podczas Pokazu Talentów, który odbył się 28 IV 2022 r.

Występujące Dzieci pokazały, że można mieć wyjątkowe zdolności do tańca, śpiewu, budowania z klocków, majsterkowania, prowadzania lub organizacji imprez, czy szybkiego zapamiętywania informacji o owadach. A zaproszone na występ Przedszkolaki z grupy Pomarańczowej pokazały z kolei, że można mieć również wyjątkowe zdolności do kibicowania i wspierania swoich koleżanek i kolegów!

Wierzymy, że każdy ma w sobie niezwykły dar, który może pokazać światu i obdarować nim innych. Czasem tylko potrzebuje pomocy w jego odkryciu. Wyciągajmy zatem na światło dzienne dziecięce dobra. I rozwijajmy własne talenty, bo nigdy nie jest za późno na pomnażanie dobra, które mamy w sobie i na spełnianie marzeń!