Zajęcia dla „Starszaków”

Po dłuuugiej przerwie udało nam się w marcu powrócić do niezwykle lubianych przez nas zajęć, na których w środowe popołudnia spotykają się „Starszaki” ze wszystkich grup, by uczyć się we współpracy z rówieśnikami, podejmując ciągle nowe wyzwania z różnych dziedzin.

Pierwsze zajęcia w „edycji wiosennej” przeprowadziła pani Marta Lewkowicz w dniu 9 III 2022 r., która zaproponowała Dzieciom prawdziwy, najprawdziwszy… trening karate! I choć warsztaty rozpoczęły się od solidnej dawki wiedzy teoretycznej (o samym sporcie, jego filozofii oraz o kraju, z którego pochodzi), to ich podstawę stanowiły ćwiczenia fizyczne. Dyscyplina i zaangażowanie „Starszaków” podczas treningu były naprawdę imponujące!

Z kolei w środę 30 III 2022 r., zajęcia rytmiczne wyłącznie dla Dzieci przygotowujących się do podjęcia nauki w szkole przeprowadziła pani Magdalena Włodarczyk. Te spotkania powtórzą się jeszcze kilkakrotnie, ale o nich – poza tym, że przynoszą radość i Dzieciom, i pani Magdzie – za dużo powiedzieć nie możemy. Pst! Cicho sza! Efekty tych działań zobaczycie Państwo już w czerwcu!